BATMAN

Bir gece gezgini, suçla savaşan gönüllü bir kanun infazcısı ve heavy metal rap makinesi. Süper Kahraman. Usta bir inşaatçı. Batman tüm bunlar ve daha nicesi. Bataranglarla dolu bir alet kemeri, bir kanca atma silahı ve diğer faydalı icatlarla donanmış olmanın yanı sıra, son teknoloji taşıtlarla dolu Bat mağarasına, her duruma uygun Bat kostümlerine sahiptir. Batman tüm suçlulara ve kötü adamlara karşı Gotham şehrini sonsuza dek korumaya ant içmiş bir kahramandır. Batman daima yalnız çalışır. Ayrıca, kendisinin gerçekten sevimli bir müzik kariyeri vardır –sorduğunuz için teşekkürler.

POSTERI YÜKLE

ROBIN

Batman her zaman adaletsizlikle ve kötülükle savaşagelmiştir ama şimdi birden bire yanında sağ kolu olarak bir çocuk peyda olur. Batman sessiz, ciddi ve düşüncelidir, oysa Robin gürültücü, coşkulu bir çocuktur. Favori Süper Kahramanı ve yeni babasıyla birlikte çalışacak olmaktan dolayı son derece heyecanlıdır. Bir fiyasko mu yoksa Muhteşem Çocuk mu olduğunu sadece zaman gösterecektir! İyi niyetli. Moda anlayışı ise tartışılabilir.

POSTERI YÜKLE

ALFRED

Alfred nesillerdir Wayne ailesinin uşaklığını yapmaktadır. Çalışkan, cefakar ve son derece sadık Alfred, sadece Wayne malikânesini ve Batcave’i (Yarasa Mağarası) temiz ve tertipli tutmayı değil, işvereninin esenliğini sağlamayı da kendi sorumluluğu olarak görmektedir… hatta Batman onun bu görüşüne pek katılmasa bile. Alfred pek çok açıdan Batman için bir baba figürü olmuş, onu daima daha iyi bir adam olmaya teşvik etmiştir. Ayrıca, çok iyi Istakoz Thermidor pişirir.

POSTERI YÜKLE

BATGIRL

Süper Kahramanlıkta acemi olmasına rağmen, Batgirl’in suçla savaşma işinde Batman’den hiç de aşağı kalır yanı yoktur. Doğru, yöntemler konusunda anlaşamıyorlar: Batgirl birlikten güç doğduğuna inanıyor; Batman ise yalnız çalışmakta ısrar ediyor. Fakat Batgirl’ün eski bir polis memuru olarak deneyimi ve Gotham şehrini koruma arzusu, işler zorlaştığında ve kötü adamlar yükselişe geçtiğinde, onu mükemmel bir ortak haline getiriyor. Hatta Batgirl’ün kötü adamları haklama konusunda Karanlık Şövalye’ye öğreteceği birkaç şey olabilir.

POSTERI YÜKLE

THE JOKER

Kahkaha atan kaçık. Suçun Maskara Prensi. Batman’in başdüşmanı. Joker kendini böyle görmektedir. Beyaz cildi, yeşil saçları ve yüzünden eksik olmayan sırıtışıyla, Gotham’ın renkli yeraltı suç dünyasının bu dengesiz lideri şehrin fazlasıyla kasvetli görünümünü düzeltmeyi hayatının amacı haline getirmiştir. Kanunu çiğneyebilir ama aslında tek yapmak istediği insanları gülümsetmektir… ve şehri yönetmek… ve kendisinin onun en büyük düşmanı olduğunu Batman’e sonunda itiraf ettirmek. Bir Süper Kötü’nün bunu istemesi çok mu?

POSTERI YÜKLE

HARLEY QUINN

Neşeli, muzip ve azıcık da kötü niyetli Harley Quinn, Joker’in bir numaralı yardımcısı, yandaşı ve hayranıdır. Sevgili Puding’ine sonsuz bir sadakat duymaktadır. Bu da onu koca Gotham şehrinde Joker’in sinsi ve saçma planlarına yardım etme konusunda güvenebileceği tek kişi yapmaktadır. Ve eğer Harley, Batman’in dikkatini dağıtarak Joker’in kaçmasını sağlayabilirse, her şey çok daha iyi olacaktır!

POSTERI YÜKLE

BUY TICKETS

10 ŞUBAT'TA SİNEMALARDA
SİTEYİ BÜTÜN OLARAK GÖRÜNTELEYEBİLMEK İÇİN LÜTFEN TARAYICINIZIN SÜRÜMÜNÜ YÜKSELTİN

SİTEYİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN LÜTFEN CİHAZINIZI DÖNDÜRÜN